Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality

Vážení milovníci vína.
Letošní 16. Otevřené sklepy v Novém Poddvorově se konají!
Uskuteční se v sobotu 20.6.2020 a to od 10:00 do 20:00 hod., za podmínek stanovené ministerstvem zdravotnictví ČR, které budou platné ke dnu konání této akce.
Vstupenky je možno zakoupit pouze na stránkách
http://vinarinovypoddvorov.cz/registrace a to od 1.6.2020. Počet vstupenek je omezen. Proto neváhejte a objednávejte.
Z tradičních 12 sklepů bude mít otevřeno 7. vinařství ( Václav Mrkva, Vladimír Kašík, Krásná hora, Marek Gertner, Antonín Blažek, Ondřej Konečný, Milan Vašíček), ostatních 5 vinařů se akce nezúčastní (Milan Sůkal, Jaromír Hnidák, Pavel Veselský, Tomáš Bařina a Ivo Padalík).
Přípravy jsou v plném proudu, ale vzhledem k aktuální situaci ovšem musíme přistoupit na některá omezení. Bohužel večerní program se kvůli daným opatřením neuskuteční. Děkujeme za pochopení.


I přes současnou situaci věříme, že nám zachováte svoji přízeň a že si společně 16. ročník otevřených sklepů užijeme. Tato situace není jednoduchá, ale děláme maximum pro Vaši spokojenost a proto, aby jste nám zůstali věrni. Zvládněme to společně.


Vstupné zůstává i nadále stejné 600 Kč (z této ceny obdržíte kupóny 3 x 100 Kč na nákup lahví vína) v ceně je sklenička, tužka, tištěný průvodce, páska na ruku a 3 kupóny na víno.
Případné dotazy směřujte na: vinari.novypoddvorov@seznam.cz nebo tel: 606 961 586 prosím ne SMS.
Těšíme se na vás.
Vinařský spolek Nový Poddvorov

 

winealignlogo_medium.jpg

 

 

V pátek 15. května zasedla v Ekocentru Trkmanka ve Velkých Pavlovicích odborná komise a ohodnotila 182 růžových vín a klaretů, které přihlásilo 86 vinařských firem z celé ČR. Naše vinařství zde získalo stříbrnou medaili za

suché Rulandské moré/rosé 2019.

 

winealignlogo_medium.jpg

 

 

Úspěch našich vín v zahraničí

 

Odkaz:

https://www.wineofczechrepublic.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=7669:moravska-vina-opet-zarila-ve-svete&catid=10:pro-tisk&Itemid=607&utm_source=newsletter_1357&utm_medium=email&utm_campaign=aktualita-moravska-vina-opet-zarila-ve-svete

 

Berliner Wein Trophy - 3x zlatá medaile

Berliner Wein Trophy je s 11.500 víny, hodnocenými 140 degustátory v zimním a letním kole, považována za největší soutěž pod patronátem OIV.

 

Asia Wine Trophy - 1x zlatá medaile

Korejská soutěž patří do absolutní asijské špičky a je spojena s veletrhem a mezinárodní sommelierskou soutěží.

 

asia.jpeg

 

winealignlogo_medium.jpg

 

Poděkování

Tímto bychom chtěli poděkovat Vám všem, kteří k nám chodí, jezdí a navštěvují naše vinařství. Děkujeme za stálou přízeň, která nám vlévá sílu do žil a vždy potěší a přinese radost z práce, která má  smysl… Pro kvalitu vín se snažíme dělat vše co je v našich silách, tj. od hroznu až po láhev.

Ještě jednou děkujeme.

 

img_1193-kopie---kopie.jpg

 

 

winealignlogo_medium.jpg

 

Vinařství Kašík, Rulandské modré rosé 2017, moravské zemské víno, suché obsadilo třetí místo v Grand testu časopisu WINE & Degustation.

 

winealignlogo_medium.jpg

 

 

Vážení milovníci vína!

 

 

Chcete dostávat novinky z našeho vinařství, zvýhodněné nabídky či informace o soutěžích? Zaregistrujte se!

Pokud máte zájem o zasílání novinek z našeho vinařství napište  do tzv. MAIL LISTu Vaši e-mailovou adresu a odešlete. Následně  budete od nás dostávat e-maily obsahující například informace o blížících se akcích, nebo jen upoutávku na nový zajímavý příspěvek atd.

 

 

winealignlogo_medium.jpg

 

 

 

Dnes přišel diplom z Londýna

 

diplom_0001.jpg

 

winealignlogo_medium.jpg

 

Vážení milovníci vína,
děkujeme Vám všem, kteří jste si našli čas a navštívili jste naše vinařství na 13. dnu otevřených sklepů v

Novém Poddvorově. Jsme rádi, že jsme mohli mnohým z Vás pomoci a najít pro Vás víno které Vám chutná.

Oceňujeme Váš zájem o naše vína.
Ještě jednou děkujeme a těšíme se zase na brzkou shledanou.

 

 

img_20170624_0001.jpg

 

 

winealignlogo_medium.jpg

 

iwclogo.jpg

Bronzová medaile na

International Wine Challenge (IWC) Londýn

Soutěž International Wine Challenge (IWC), která letos proběhla už po čtyřiatřicáté, patří mezi nejprecizněji hodnocené soutěže vín na světě. Každé z vín oceněných některou z medailí je v průběhu soutěže posuzováno hned třikrát, a to minimálně deseti různými porotci.